• A
  • +
ISO/IEC 17025 ja ISO/IEC 17020

Haridus ja erialad

Eesti Kohtuekspertiisi Instituut
Haridus Eriala
Üllar Lanno
Kõrgharidus arst
Arendus- ja personalitalitus
Haridus Eriala
Krista Reinek
Kõrgharidus pedagoogika ja algõpetuse metoodika
Maris Puust
Kõrgharidus kasvatusteadus
Halduse asedirektori haldusala
Haridus Eriala
Ivar Prits
Kõrgharidus autod ja autondus
Asjaajamistalitus
Haridus Eriala
Merilyn Pallas
Kõrgharidus juhiabi
Aliide Almik
Keskharidus keskharidus
Katrin Sillaste
Keskharidus keskharidus
Dokumendiosakond
Haridus Eriala
Kairi Kriiska-Maiväli
Kõrgharidus keemia- ja materjaliteadus
Keiu Prits
Kõrgharidus infoteadus
Kaja Rodi
Kõrgharidus elektroonika erimaterjalide tehnoloogia
Eve Kristjankroon
Kõrgharidus ärikorraldus
Helle Randmäe
Kõrgharidus tööstus- ja tsiviilehitus
Ilme Liivamäe
Kõrgharidus raamatupidamine
Inna Ivask
Kõrgharidus rakendusmatemaatika
Liina Eskor
Kõrgharidus üldkeeleteadus
Maarja Vaikna
Kõrgharidus materjalitehnoloogia
Infotehnoloogiaosakond
Haridus Eriala
Pavel Laptev
Kõrgharidus bio- ja toiduainetetehnoloogia
Aivo Vispert
Kõrgharidus IT süsteemide arendus
Galina Rosin
Kõrgharidus vene keel ja kirjandus
Kaidor Kaasik
Kõrgharidus arvuti ja süsteemitehnika
Kristi Targamaa
Kõrgharidus infotehnoloogia
Oliver Olt
Kõrgharidus IT süsteemide arendus
Riimo Aas
Kõrgharidus rahvusvaheline ärijuhtimine
Keemiaosakond
Haridus Eriala
Aime Riikoja
Kõrgharidus keemia
Galina Linde
Keskharidus meditsiiniõde
Jekaterina Andrejeva
Keskharidus tehnik-tehnoloog
Peep Rausberg
Kõrgharidus keemia
Anne Moori
Kõrgharidus keemia
Helen Rebane
Kõrgharidus keemia- ja materjaliteadus
Irina Grebennikova
Kõrgharidus keemia
Kai Tõns
Kõrgharidus keemia
Karoli Voodla
Kõrgharidus bio-ja toiduainetehnoloogia
Kristo Taul
Kõrgharidus keemia
Lehte Komp
Kõrgharidus keemia
Liisi Meigas
Kõrgharidus keemia
Meelis Toomet
Kõrgharidus füüsika
Merike Limberg
Kõrgharidus keemia
Milana Liiv
Kõrgharidus keemiatehnika
Õnne-Ly Tammsaar
Kõrgharidus keemia- ja materjaliteadus
Sven Laanet
Kõrgharidus keemiatehnika ja -tehnoloogia
Tarmo Barndõk
Kõrgharidus bio- ja toiduainetetehnoloogia
Vardo Saarik
Kõrgharidus keemia- ja keskkonnakaitse tehnoloogia
Anneli Vester
Kesk ja kõrgh vahep sekretär-masinakirjutaja
Kai Sartakov
Kesk ja kõrgh vahep hambatehnik
Liiklusosakond
Haridus Eriala
Ahto Edovald
Kõrgharidus tootmis- ja transporditehnika
Ilona Arusoo
Keskharidus keskharidus
Jan Tapver
Kõrgharidus tootearendus ja tootmistehnik
Jaan Marmor
Kõrgharidus autotransport
Lembit Teesalu
Kõrgharidus transporditehnika
Urmas Lõiv
Kõrgharidus tootmis- ja transporditehnika
Majandustalitus
Haridus Eriala
Annika Roos
Kõrgharidus ärijuhtimine
Ave Smirnov
Kõrgharidus kehakultuur
Ingrid Õunapuu
Kõrgharidus zooloogia
Sergei Kaljužnõi
Keskharidus autoremondilukksepp
Sõrmejäljeosakond
Haridus Eriala
Erik Mei
Kõrgharidus õigusteadus
Kersti Asu
Kõrgharidus keemia
Siim Sõkkal
Kõrgharidus üldajalugu
Katrin Ratt
Kõrgharidus õigusteadus
Ilona Lukjanova
Kõrgharidus elektronarvutusmasinate seadmed ja ehitus
Kristi Krämann
Kõrgharidus õigusteadus
Kristin Kikas
Kõrgharidus kunstiõpetus
Lilian Hein
Kõrgharidus keemiatööstuse protsessid ja keemiaküberneetika
Aljona Belimova
Keskharidus raamatupidamine
Tehnikaosakond
Haridus Eriala
Margo Ritari
Kõrgharidus korrektsioon
Allan Juhe
Kõrgharidus soojustehnika
Lembit Rodes
Kõrgharidus automatiseeritud juhtimissüsteemid
Olger Nõmm
Kõrgharidus korrektsioon
Pjotr Korneitšuk
Kõrgharidus korrektsioon
Anneli Veinjärv
Kõrgharidus materjalitehnoloogia
Berit Cavegn
Kõrgharidus tootearendus ja tootmistehnika
Tõnu Adrik
Kõrgharidus politsei
Janika Vaarik
Keskharidus sekretär-raamatupidaja
Arenduse asedirektori haldusala
Haridus Eriala
Marika Väli
Kõrgharidus arst
DNA osakond
Haridus Eriala
Gunnar Tasa
Kõrgharidus arstiteadus
Anne Raiet
Kõrgharidus bioloogia
Anne Tiidla
Kõrgharidus bioloogia-hüdrobioloogia ja ihtüoloogia
Maarja Sadam
Kõrgharidus biomeditsiin
Aivi Sootla
Kõrgharidus geenitehnoloogia
Andra Sirgmets
Kõrgharidus molekulaarne biokeemia
Anu Kõiveer
Kõrgharidus bioloogia
Egle Toover
Kõrgharidus zooloogia
Kadri Tähnas
Kõrgharidus keemia
Kai Koppel
Kõrgharidus bioloogia (merebioloog -keskkonna spetsialist)
Mari-Ann Piht
Kõrgharidus keemia, bio-ja molekulaartehnoloogia
Marina Peetsalu
Kõrgharidus geenitehnoloogia
Marit Merigan
Kõrgharidus geenitehnoloogia
Merlyn Link
Kõrgharidus geenitehnoloogia
Reet Järving
Kõrgharidus keemiatehnika PhD
Sirli Heinsoo
Kõrgharidus biomeditsiin
Elena Valle
Keskharidus keskharidus
Evelin Pärnaste
Kõrgharidus hambatehnik
Galina Legovitš
Kõrgharidus õigus
Krista Lehis
Kõrgharidus farmaatsia
Krista Sildoja
Kõrgharidus õe põhiõpe
Liia Juhani
Keskharidus kaubanduslik raamatupidamine
Margot Mars
Kõrgharidus tööstusökoloogia
Siim Maiste
Kõrgharidus geenitehnoloogia
Silja Erg
Kõrgharidus bioloogia
Kohtupsühhiaatriatalitus
Haridus Eriala
Siiri Paulus-Jõe
Kõrgharidus psühholoogia
Siim Kail
Kõrgharidus arst
Maarja Palmiste
Kõrgharidus õigusteenistus
Kvaliteeditalitus
Haridus Eriala
Merike Rump
Kõrgharidus toiduainete töötlemine
Kertu Kulm
Kõrgharidus ärijuhtimine
Põhja-Eesti kohtuarstlik ekspertiisiosak
Haridus Eriala
Tanel Vaas
Kõrgharidus arst
Aleksei Krasjuk
Kõrgharidus arst
Anastassia Tšernova
Kõrgharidus arst
Ann Viitso
Kõrgharidus arst
Anu Adams
Kõrgharidus arst
Irina Safjanov
Kõrgharidus kohtuarst
Sünne Remmer
Kõrgharidus arst (bakalaureuse- ja magistriõppe integreeritud õppekava 80418)
Galina Kuningas
Kõrgharidus arsti eriala
Kaidi Einberg
Kõrgharidus üldõde
Ülle Leichter
Kesk ja kõrgh vahep asjaajaja - arhivaar
Elo Lilleorg
Keskharidus keskharidus
Jelena Nikolaeva
Keskharidus meditsiiniõde
Kaido Sirel
Keskharidus keskharidus
Maarja Mölder
Kõrgharidus radioloogiatehnik
Marika Raa
Keskharidus sotsiaalhooldus
Tiit Koik
Keskharidus keskharidus
Jana Maadik
Keskharidus keskharidus
Enn Fuchs
Põhiharidus
Iliana Zahharova
Kõrgharidus arst
Jaak Põder
Kõrgharidus arst
Lõuna-Eesti kohtuarstlik ekspertiisiosak
Haridus Eriala
Ilona Drikkit
Kõrgharidus arst
Jana Tuusov
Kõrgharidus arst
Mailis Tõnisson
Kõrgharidus arstiteadus
Hele Silland
Keskharidus velsker-laborant
Helgi Seim
Keskharidus keskharidus
Anne Paine
Kõrgharidus õigusteadus
Kristi Veesaar
Kõrgharidus ärikorraldus
Arne Zekker
Keskharidus mehhanisaator
Helar Raudberg
Keskharidus
Lääne-Eesti kohtuarstlik ekspertiisiosak
Haridus Eriala
Heldi Kase
Kõrgharidus arst
Triin Paju
Kõrgharidus arst
Heidi Västrik
Mariliis Tüvi
Keskharidus sekretäritöö
Leonid Kikkas
Põhiharidus põhiharidus
Ida-Eesti kohtuarstlik ekspertiisiosakon
Haridus Eriala
Mihhail Vassin
Kõrgharidus arst
Marat Jeržanov
Kõrgharidus arst
Jelena Skripkina
Keskharidus meditsiiniõde
Ly Pedak
Keskharidus ärikorraldus
Olga Rooden
Aleksandr Iljin
Keskharidus
Mihhail Andrejenok
Kesk ja kõrgh vahep elektri-gaasikeevitaja
Viimati uuendatud: 17.04.2017 - 16:29