• A
  • +

Kohtupsühhiaatria alane koostöö

PrintPDF Jaga

 

1.  SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla teeb ambulatoorseid ja statsionaarseid kohtupsühhiaatriaekspertiise (sh komisjoniekspertiise) ning kohtupsühhiaatria-kohtupsühholoogia kompleksekspertiise Harju maakonnas elavatele, viibivatele (va kinnipidamisasutused Harjumaa piirkonnas) ja hooldatavatele ekspertiisialustele. Eelneval kokkuleppel on võimalik teostada ekspertiise ka Raplamaal, Hiiumaal, Lääne-Virumaal ja Ida-Virumaal. Psühhiaatriakliinik viib läbi ambulatoorseid ekspertiise alates menetlusdokumentide kättesaamise hetkest 2 kuu jooksul ning statsionaarseid 3 kuu jooksul, kui menetlejaga ei ole teistsugust kokkulepet. Statsionaarseid ekspertiise viiakse läbi ainult vabaduses viibivatele isikutele. Teenuse osutamine Tallinnast enam kui 50 km kaugusel lepitakse igal üksikul juhul eelnevalt kokku. Ekspertiise teostavad 6 psühhiaatrit (va laste psühhiaater) ja 2 psühholoogi (va laste psühholoog).

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla psühhiaatriakliinik

Paldiski mnt 52

10614 Tallinn

Esindaja: Kaire Aadamsoo

E-post: ekspertiis@regionaalhaigla.ee

 

2. SA Viljandi Haigla teeb ambulatoorseid ja statsionaarseid kohtupsühhiaatriaekspertiise (sh komisjoniekspertiise) kriminaal- ja haldusasjades (ka vanglas) ning kohtupsühhiaatria-kohtupsühholoogia kompleksekspertiise Viljandi, Tartu, Järva, Jõgeva ja Valga maakonnas elavatele või hooldatavatele isikutele. Ekspertiise teostavad 8 psühhiaatrit (va laste psühhiaater) ja 3 psühholoogi (va laste psühholoog).

SA Viljandi Haigla

Pargi tee 6

Jämejala küla

Viljandi vald

71024 Viljandi maakond

Esindaja: Andrus Tikerpe

E-post: jph@vmh.ee

 

3. Kuressaare Haigla SA teeb ambulatoorseid ja statsionaarseid kohtupsühhiaatriaekspertiise (sh komisjoniekspertiise) Saare maakonnas elavatele või hooldatavatele täiskasvanud isikutele. Ekspertiise teostavad 2 psühhiaatrit.

SA Kuressaare Haigla psühhiaatriaüksus

Aia 25

93815 Kuressaare

Esindaja: Ene Parv

E-post: haigla@saarehaigla.ee

 

4. SA Tartu Ülikooli Kliinikum teeb ambulatoorseid ja statsionaarseid kohtupsühhiaatriaekspertiise (sh komisjoniekspertiise) ning kohtupsühhiaatria-kohtupsühholoogia kompleksekspertiise Lõuna- ja Kesk-Eesti piirkonnas elavatele või hooldatavatele isikutele. Ekspertiise teostavad 13 psühhiaatrit  (sh 2 laste psühhiaatrit) ja 5 kliinilist psühholoogi (sh 3 laste psühholoogi).

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi psühhiaatriakliinik

Raja 31

50417 Tartu

Esindaja: Tiina Agan

E-post: pskohtuotsused@kliinikum.ee

 

5. SA Ahtme Haigla teeb ambulatoorseid ja statsionaarseid kohtupsühhiaatriaekspertiise (sh komisjoniekspertiise) ning kohtupsühhiaatria-kohtupsühholoogia kompleksekspertiise Ida-Viru maakonnas elavatele või hooldatavatele täiskasvanud isikutele. Ekspertiise teostavad 2 psühhiaatrit ja 1 psühholoog.

SA Ahtme Haigla

Ahtme mnt 95

31027 Kohtla-Järve

Esindaja: Georgi Belotserkovski

E-post: ahtmehaigla@ahtmehaigla.ee

 

6. SA Narva Haigla teeb ambulatoorseid kohtupsühhiaatriaekspertiise (sh komisjoniekspertiise) Ida-Viru maakonnas elavatele või hooldatavatele täiskasvanud isikutele. Ekspertiise teostavad 2 psühhiaatrit.

SA Narva Haigla

Haigla 7

20104 Narva

Esindaja: Valdur Püks

E-post: haigla@narvahaigla.ee

 

7. Psühhiaater Õie Vahing OÜ teeb ambulatoorseid ainuisikulisi kohtupsühhiaatriaekspertiise ainult tsiviilasjades Võru ja Põlva maakonnas elavatele või hooldatavatele täiskasvanud isikutele. Ekspertiise teostab 1 psühhiaater.

Õie Vahing OÜ

Vabaduse 10B

65609 Võru

Esindaja: Õie Vahing

E-post: ekspertiisid@vahing.ee

 

8. Pärnu Haigla SA teeb ambulatoorseid ja statsionaarseid kohtupsühhiaatriaekspertiise (sh komisjoniekspertiise), ka noorukitele ja alaealistele Pärnu maakonnas elavatele või hooldatavatele isikutele. Ekspertiise teostavad 5 psühhiaatrit (sh 1 laste psühhiaater).

SA Pärnu Haigla

Ristiku tn 1

80010 Pärnu

Esindaja: Ants Puusild

E-post: ants.puusild@ph.ee

 

9. OÜ Mari Viik teeb ambulatoorseid kohtupsühhiaatriaekspertiise Lääne-Viru ja Järva maakonnas elavatele või hooldatavatele täiskasvanud isikutele. Ekspertiise teostab 1 psühhiaater.

OÜ Mari Viik

Tuleviku 8

44312 Rakvere

Esindaja: Mari Viik

E-post: viikmari@gmail.com

 

10. SA Tallinna Lastehaigla (Laste Vaimse Tervise Keskus) teeb ambulatoorseid ja statsionaarseid kohtupsühhiaatriaekspertiise (sh komisjoniekspertiise) ning kohtupsühhiaatria-kohtupsühholoogia kompleksekspertiise Harju, Rapla ja Lääne-Viru maakonnas elavatele, viibivatele (va kinnipidamisasutused Harjumaa piirkonnas) ja hooldatavatele alaealistele (kuni 18 aastaseks saamiseni) ekspertiisialustele. Ekspertiise teostab 2 psühhiaatrit ja 5 psühholoogi.

SA Tallinna Lastehaigla

Tervise 28

13419 Tallinn

Esindaja: Anne Kleinberg

E-post: lastehaigla@lastehaigla.ee

 

11. Puremind OÜ teeb ambulatoorseid kohtupsühhiaatriaekspertiise tsiviil- ja kriminaalasjades Pärnu-, Lääne-, Saare- ja Hiiumaa piirkonnas elavatele, viibivatele ja hooldatavatele täiskasvanud ekspertiisialustele. Ekspertiise teostab 1 psühhiaater.

Puremind OÜ

Niine tn 4-2

80034 Pärnu

Esindaja: Andrus Tikerpe

E-post: alevstrom@gmail.com

 

12. Psühhiaater Jüri Ennet OÜ teeb ambulatoorseid kohtupsühhiaatriaekspertiise tsiviilasjades Tallinnas ja Harjumaa piirkonnas elavatele, viibivatele ja hooldatavatele täiskasvanud ekspertiisialustele. Ekspertiise teostab 1 psühhiaater. Erandkorras on võimalik kokku leppida ekspertiisi tegemine ka muus piirkonnas.

Psühhiaater Jüri Ennet OÜ

Vati 6-1

10112 Tallinn

Esindaja: Jüri Ennet

E-post: jyri.ennet@itk.ee; ennetom@solo.ee

 

13. OÜ SENSUS ETC (Psühhiaatria ja Psühhoteraapia Keskus SENSUS) - ekspertiisiteenust osutatakse Järvamaa piirkonnas elavate, viibivate ja hooldatavate täisealiste eesti keelt kõnelevate ekspertiisialuste ning vajadusel ja eelneval kokkuleppel Tartu vangla kinnipeetavate osas.

OÜ SENSUS ETC

A. Lauteri 5

10114 Tallinn

Esindaja: Riina Arendi

E-post: riina.arendi@gmail.com

 

14. Corrigo OÜ (Jõhvi Haigla SA) - ekspertiisiteenust osutatakse Ida-Virumaa piirkonnas elavate, viibivate ja hooldatavate täisealiste eesti keelt kõnelevate ekspertiisialuste ning vajadusel ja eelneval kokkuleppel Lääne-Virumaa ekspertiisialustele. Ekspertiise teostab 1 ekspert - Olev Toomla.

Corrigo OÜ

Jaama 34

41532 JÕHVI

Esindaja: Tiiu Sepp

Juhatuse liige

E-post: tiiu.sepp@corrigo.ee  

Tel: 5289364

 

Statsionaarseid ekspertiise teostatakse kinnipeetavatel Tartu vanglas.

Täpsema info saamiseks palun võtta ühendust EKEI kohtupsühhiaatriatalituse e-posti aadressil kpt@ekei.ee või üldinfo telefonil 663 6745

 

Viimati uuendatud: 15.06.2018 - 15:14