• A
  • +
ISO/IEC 17025 ja ISO/IEC 17020

Riiklikult tunnustatud ekspertide andmed

PrintPDF Jaga
RIIKLIKULT TUNNUSTATUD EKSPERTIDE NIMEKIRI              
Isiku eesnimi Isiku perekonnanimi Ekspertiisi valdkond E-mail Sünniaeg Isikukood Aadress Telefon nimekirja kandmise aeg riikliku tunnustuse lõppemise aeg
Margus Sarmet Ehitustehniline ekspertiis,ehitiste projekteerimine ja järelevalve margus.sarmet@rte.ekei.ee;
margus.sarmet@mkm.ee 
05.10.1978   Majandus-ja Kommunikatsiooniministeerium, Harju 11,  15072 Tallinn 55 672 027 16.07.2008 15.12.2014
Kalle Pilt Ehitise tehnilise seisukorra hindamine - puitkonstruktsioonide biokahjustuste (seen- ja mardikakahjustused) ning puidu konserveerimise alased ja niiskuskahjustuste alased ekspertiisid kalle.pilt@emu.ee;
kalle@majavamm.ee; kalle.pilt@rte.ekei.ee
  36606152718 Eesti Maaülikool, Metsandus- ja maaehitusinstituut, Kreutzwaldi 5, 51014 Tartu 7 313 179; 56606663 14.05.2010 15.12.2016
Ain Birk Ehitustehniline ekspertiis ain.birk@rte.ekei.ee;
ainbirk@starline.ee
  33909254213   5146933 13.08.2002 15.12.2014
Gery Einberg Ehitustehniline ekspertiis gery.einberg@rte.ekei.ee;
gery@gecc.ee
19.02.1976   GECC Konsultatsioonid OÜ, Tuki 1-2, 13516 Tallinn    12.10.2009 15.12.2015
Endel Jõgioja Ehitus -ja soojusfüüsikaekspertiisid endel.jogioja@rte.ekei.ee;
info@jogioja.ee
  32703180268 OÜ Jõgioja Ehitusfüüsika KB, Pirita tee 20-P317 6014547, 5143211 3.02.2012 15.12.2014
Hannes Kase Ehitustehniline ekspertiis hannes@eeb.ee   37908282232 Ehitusekspertiisibüroo OÜ, Akadeemia tee 20, Tallinn 12611 5158719
fax 6381050
3.02.2014 15.12.2017
Ain Luhse Ehitustehniline ekspertiis ain.luhse@rte.ekei.ee;
ain@ecopro.ee
23.02.1957   AS EcoPro, Pärnu mnt 141, 11314 Tallinn  5065207; 6604094 7.02.2002 15.12.2016
Indur Põldaru Ehitustehniline ekspertiis;  indur.poldaru@rte.ekei.ee;
indur@ehitusekspertiis.ee
14.07.1954     5254600 1.04.2010 15.12.2016
Kaarel Sahk Ehitustehniline ekspertiis (ehituse hindamine, ehitustehnoloogia, ehituslepingud, ehituse kvaliteet, ehituse maksumuse planeerimine, ehitushanked jne) kaarel.sahk@emu.ee;
kaarel.sahk@rte.ekei.ee;
11.07.1950 35007112741 Eesti Maaülikool, Metsandus- ja maaehitusinstituut, Kreutzwaldi 5, 51014 Tartu 7313076; 5055607 16.03.2012 15.12.2015
Teet Sepaste Ehitustehniline ekspertiis teet.sepaste@rte.ekei.ee;
teet@eeb.ee
11.07.1965   Ehitusekspertiisibüroo OÜ, Akadeemia tee 20, 12611 Tallinn 5091043 30.06.2006 15.12.2014
Eduard Sepp Ehitustehniline ekspertiis eduard.sepp@rte.ekei.ee;
esten@esten.ee
  34008310250   5039015 15.03.2002 15.12.2016
Tanel Seppel Ehitustehniline ekspertiis, ehitiste projekteerimine ja omanikujärelevalve tanel.seppel@gmail.com   3740523227   5143514 11.07.2014 15.12.2017
Peeter Park Ehitustehniline ekspertiis; põhivarade hindamine peeter@gecc.ee;
parkpeeter@gmail.com
  36606050261 Kivi tee 10, Püha küla, Saue vald, 76913 Harjumaa 5531481 11.03.2014 15.12.2017
Leo Rahumägi Ehitustehniline ekspertiis; põhivarade hindamine leo.rahumagi@rte.ekei.ee;
Leo.Rahumagi@ristart.ee
27.04.1929 32904270300 Lastekodu 43, 10144 Tallinn  6 678 043 17.09.2004 15.12.2016
Toivo Rattasepp Ehitustehniline ekspertiis; põhivarade hindamine; finantsekspertiis sh ettevõtte väärtuse hindamine;  toivo.rattasepp@rte.ekei.ee 27.06.1954   Mäealuse 4, Tallinn 56 290 215 19.09.2002 15.12.2014
Ülo Lainsalu Ehitustehnilised ekspertiisid ja põhivarade hindamine ylo.lainsalu@rte.ekei.ee;
ehitusekspert@online.ee
28.12.1940   OÜ Ehitusekspert, Rävala pst 8-706, 10143 Tallinn  6446210; 5034657 25.01.2002 15.12.2016
Lembit Sõmer Ehitustehnilised ekspertiisid ja põhivarade hindamine lembit.somer@rte.ekei.ee;
ehitusekspert@online.ee
13.03.1938   OÜ Ehitusekspert, Rävala pst 8-706, 10143 Tallinn  6446210; 5205815 25.01.2002 15.12.2016
Margus Leoste Elektripaigaldiste (tugevvoolusüsteemid, nõrkvoolusüsteemid, ehitiste kontrollimis- ja juhtimissüsteemide automatiseerimine, elektroonilise side võrgud- ja rajatised) ja elektripaigaldiste projektide ekspertiis margus.leoste@contactus.ee;
margus.leoste@rte.ekei.ee
30.03.1970     5056056; 6309081 3.02.2012 15.12.2014
Jako Kruuse Finantsekspertiis sh ettevõtte väärtuse hindamine jako.kruuse@rte.ekei.ee;
jako@nordicadvisory.com
3.10.1976 37610030267 Nordic CF Advisory OÜ, Lõõtsa 6 (Ülemiste City), Tallinn 11415 6181750;  5063361  29.03.2011 15.12.2014
Alar Voitka Finantsekspertiis sh ettevõtte väärtuse hindamine alar.voitka@rte.ekei.ee;
alar@nordicadvisory.com
18.02.1977   Lõõtsa 6, Tallinn 11415 56 800 418 4.01.2012 15.12.2014
Andres Juhkam Finantsekspertiis (ettevõtte/aktsia/nõuete väärtuste hindamine, saneerimisnõustamine) andres.juhkam@ut.ee;
andres.juhkam@rte.ekei.ee
  37204082735 Tartu Ülikooli majandusteaduskond, Narva mnt 4-A308, Tartu 7 376 335, 5015752 2.03.2012 15.12.2014
Olavi Grünvald Finantsekspertiis (maksejõuetuse hindamine; ettevõtete, aktsiate/osade ja kaubamärkide väärtuse  hindamine; saamata jäänud tulu ja varalise kahju suuruse hindamine) olavi@finantsakadeemia.eu   36702152723 Finantsakadeemia OÜ, L.Koidula 15-3,
10125 Tallinn
56260891 9.04.2014 15.12.2017
Janno Järve Finantsekspertiis (investeerimisprojekti, ettevõtte ja aktsia väärtuse hindamine) janno.jarve@rte.ekei.ee;
janno.jarve@centar.ee
14.01.1977   Eesti Rakendusuuringute Keskus CentAR OÜ, Roseni 10-60, 10111 Tallinn.  56 668 440 7.12.2012 15.12.2015
Imre  Noorkikas Finantsekspertiis ( püsiva maksejõuetuse põhjuste ning tekkeaja tuvastamine, finantsseisundi  analüüs, ette võtte või selle osa väärtuse määramine, ettevõtte likviidsuse ja täiendava kapitalivajaduse hindamine) imre.noorkikas@rte.ekei.ee;
imre@upfinance.ee
8.11.1974     5 079 913 7.03.2013 15.12.2016
Urmas Võimre Finantsekspertiis (maksejõuetuse põhjuste ning tekkimisaja tuvastamine,saneerimiskavade hindamine, aktsiate, osade ja ettevõtete immmateriaalse vara väärtuste hindamine) urmas.voimre@bdo.ee   37902130277 Uus-Sadama 21
10120 Tallinn
5 147 987 19.08.2014 15.12.2017
Eduard Elbrecht Kinnisvara hindamise  ekspertiis eduard.elbrecht@rte.ekei;
eduard.elbrecht@1partner.ee
12.07.1979   1Partner kinnisvara, Riia 4, 51004 Tartu 5208488;   7366 006 6.08.2009 15.12.2015
Härmo Haljaste Kinnisvara hindamise  ekspertiis haljaste@kaanon.ee;
harmo.haljaste@rte.ekei.ee;
  37307114715 Kaanon Kinnisvara Teenused OÜ, Riia 24, 51010 Tartu ja Endla 6 10142 Tallinn 5097517 3.02.2014 15.12.2017
Virgo  Laansoo Kinnisvara hindamise  ekspertiis virgo.laansoo@domuskinnisvara.ee   37711154217 Männimetsa tee 1-1
76901 Vääna-Jõesuu küla, Harku vald
56677210 19.08.2014 15.12.2017
Riho Lubi Kinnisvara hindamise  ekspertiis riho.lubi@rte.ekei.ee;
riho.lubi@gmail.com 
16.02.1975     5117861 25.06.2002 15.12.2014
Monica Meldo Kinnisvara hindamise  ekspertiis monica.meldo@rte.ekei.ee 8.04.1978   AS Rime Kinnisvara Vahendus, Tatari 64, Tallinn 10134 6 688 666 18.11.2011 15.12.2014
Toomas Oosalu Kinnisvara hindamise  ekspertiis toomas.oosalu@rte.ekei.ee;
toomas@at.ee
24.04.1959   AT Kinnisvara Büroo OÜ, Kentmann 7, 10116 Tallinn 6449030 25.06.2002 15.12.2014
Herkki Suurman Kinnisvara hindamise  ekspertiis herkki.suurman@rte.ekei.ee;
herkki.suurman@upc.ee
26.11.1965   Veerenni 24, Tallinn; Skype: herkkisuurman 372 527 2815 14.01.2013 15.12.2016
Andres Teder Kinnisvara hindamise  ekspertiis andres.teder@rte.ekei.ee;
andres.teder@eri.ee
15.01.1963   ERI kinnisvara,Tartu mnt 16, Tallinn 5072216 25.06.2002 15.12.2014
Denno Treimann Kinnisvara hindamise  ekspertiis denno.treimann@rte.ekei.ee 15.05.1952   Simus Kinnisvara OÜ Rävala pst 5, 10143 Tallinn 5082001 3.02.2012 15.12.2014
Anu Arold Kohtupsühhiaatriaekspertiis anu.arold@rte.ekei.ee;
anu.arold@taur.ee
  46601240220 Tallinn   6505036 9.10.2006 15.12.2015
Katrin Eino Kohtupsühhiaatriaekspertiis katrin.eino@rte.ekei.ee;
katrin.eino@mail.ee
10.06.1958     5074838 15.07.2003 15.12.2015
Jüri Ennet Kohtupsühhiaatriaekspertiis jyri.ennet@rte.ekei.ee;
jyri.ennet@itk.ee
25.08.1943   AS Ida-Tallinna Keskhaigla Hooldusravikliinik, Energia 8, 11316 Tallinn   1.02.2002 15.12.2016
Lembe Ermos Kohtupsühhiaatriaekspertiis lembe.ermos@rte.eke.ee;
lembe479@gmail.com
15.09.1958   SA Tallinna Lastehaigla  53429357 02.11.2009 15.12.2015
Anu Järv Kohtupsühhiaatriaekspertiis anu.jarv@rte.ekei.ee;
anu.jarv@kliinikum.ee
14.09.1959   Kulli tn 6-16, Tartu 50416 53318785 29.10.2008 15.12.2014
Ilona Kalugina Kohtupsühhiaatriaekspertiis ilona.kalugina@rte.ekei.ee;
kalugina@hot.ee
  44710153733 SA Narva Haigla, Haigla 7,  20104 Narva 5082118, 3572782 7.03.2002 15.12.2016
Helen Kirber Kohtupsühhiaatriaekspertiis helen.kirber@rte.ekei.ee;
helen.kirber@gmail.com
23.11.1972   Tallinn 5543799 13.10.2008 15.12.2014
Kairi Mägi Kohtupsühhiaatriaekspertiis kairi.magi@rte.ekei.ee;
kairi.magi@taur.ee
13.03.1968   Tallinn 56468964 7.12.2012 15.12.2015
Valdur Püks Kohtupsühhiaatriaekspertiis valdur.pyks@rte.ekei.ee 10.01.1957   Haigla 7, 20104 Narva 03544233, 56606992 7.03.2002 15.12.2016
Anneli Sell Kohtupsühhiaatriaekspertiis anneli.sell@rte.ekei.ee;
anneli.sell@medicum.ee
05.04.1961   Pootsmani 36, 51017 Tartu  56 565 203 29.10.2008 15.12.2014
Hanna  Sova Kohtupsühhiaatriaekspertiis Hanna.Sova@just.ee;
hanna.sova@rte.ekei.ee
5.08.1968   Tähe tn 1-25, Tartu, 51010  56466278 23.04.2002 15.12.2016
Aleksandr Spivak Kohtupsühhiaatriaekspertiis aleksandr.spivak@rte.ekei.ee;
aspivak@ahtmehaigla.ee
  35906193717   53956216 21.01.2005 15.12.2016
Peeter Valvur Kohtupsühhiaatriaekspertiis peeter.valvur@rte.ekei.ee;
peeter.valvur@regionaalhaigla.ee
5.05.1953   Kasevälja tee 17-7,  Suurupi k, Harku vald, 76907 Harju mk 5211079, 6974415 24.05.2004 15.12.2016
Piret Visnapuu-Bernadt Kohtupsühhiaatriaekspertiis piret.visnapuu-bernadt@rte.ekei.ee;
piret.visnapuu-bernadt@mppk.ee
25.01.1965   Mustamäe tee 16 Tallinn 10617     4.02.2013 15.12.2016
Riinu Västrik Kohtupsühhiaatriaekspertiis riinu.vastrik@rte.ekei.ee;
riinu@taur.ee
  46801180281 Mustamäe tee 16, Tallinn 10617 56602649 29.10.2008 15.12.2014
Tiina Kompus Kohtupsühholoogiaekspertiis tiina.kompus@rte.ekei.ee;
tkompus@uninet.ee
12.11.1949   Tallinn   15.01.2002 15.12.2016
Sirje Rass Kohtupsühholoogiaekspertiis sirje.rass@rte.ekei.ee;
sirje.rass@gmail.com 
15.06.1966     5036243 9.10.2006 15.12.2015
Viktor Sergejev Kohtupsühhiaatriaekspertiis viktor.sergejev@rte.ekei.ee;
viktorsergejev@hotmail.com
25.09.1949     6172662, 5163006 30.10.2008 15.12.2014
Ülle Luts Kohtupsühholoogiaekspertiis ylle.Luts@kliinikum.ee;
ylle.Luts@rte.ekei.ee
13.02.1950   Poe 8-4, 51004 Tartu 5068526 10.12.2013 15.12.2016
Jüri Murel Korrosioonitõrje ekspertiis patemest1@gmail.com;
jyri.murel@rte.ekei.ee
  35405270263 PATEM OÜ 656 46 65; 5837 02 40 25.05.2010 15.12.2016
Raul Põdersalu Maanteetransporditehnika ja autotehniline ekspertiis raul@hiteh.ee   37412302741 Kadaka pst 165A, 11625 Tallinn 6711628;
5053375
30.05.2014 15.12.2017
Hans Rämmal Masinaehituse, taransporditehnika ja liiklustehniline ekspertiis hans.rammal@lettore.ee   37608224219 Papiniidu 62-30, 80022 Pärnu 56465738 10.06.2014 15.12.2017
Janek Luppin Masinaehituse, taransporditehnika ja liiklustehniline ekspertiis janek.luppin@gmail.com   37604090346 Valguta 16-4, 11913 Tallinn 56475490 10.06.2014 15.12.2017
Pille Kosk Põhivarade hindamise ekspertiis pille.kosk@rte.ekei.ee;
ehitusekspert@online.ee
17.08.1964   OÜ Ehitusekspert Rävala pst 8-706, 10143 Tallinn 6446210; 5034657 25.01.2002 15.12.2016
Tiit  Kuuskmäe Semiootilised ekspertiisid (sh kaubamärgivaidlustes) tiit.kuuskmae@gmail.com   38308130258 Katleri 3-60, 13915, Tallinn 56456808 8.08.2014 15.12.2017
Rein Münt Sõidukite hindamise ekspertiis rein.mynt@rte.ekei.ee 17.03.1955     5018441 15.07.2003 15.12.2015
Rene Rästas Sõidukite hindamise ekspertiis rene.rastas@rte.ekei.ee;
rene.rastas@aeb.ee
27.08.1977     56612600 7.01.2014 15.12.2017
Heikki Perli Tulekahjuekspertiis heikki.perli@rte.ekei.ee;
ekspertheikki@gmail.com
  34907200324   5016583 19.09.2003 15.12.2015
Viimati uuendatud: 09.09.2014 - 15:55