• A
  • +

Tugiteenuste kontaktid

PrintPDF Jaga


Arendus- ja personalitalitus
Personalijuht Krista Reinek, tel 663 6610, e-post krista.reinek@ekei.ee
Personali juhtivspetsialist Eve Kristjankroon, tel 663 6656, e-post eve.kristjankroon@ekei.ee 
Personali juhtivspetsialist Helen Rebane, tel 663 6715, e-post helen.rebane@ekei.ee


Asjaajamistalitus
Talitusejuhataja Merilyn Pallas, tel 663 6608, e-post merilyn.pallas@ekei.ee
Dokumendihalduse spetsialist Ave Kuusk, tel 663 6600, ave.kuusk@ekei.ee 
Dokumendihalduse spetsialist Janika Vaarik, tel 663 6600, janika.vaarik@ekei.ee 
Dokumendihalduse spetsialist Liisi Teder, tel 663 6600, liisi.teder@ekei.ee 


Kvaliteeditalitus
Kvaliteedijuht Merike Rump, tel 663 6620, e-post merike.rump@ekei.ee
Sisekontrolli juhtivspetsialist Kertu Kulm, tel 663 6619, e-post kertu.kulm@ekei.ee


Majandustalitus
Majandusjuht Ingrid Õunapuu, tel 663 6622, e-post ingrid.ounapuu@ekei.ee
Juhtivspetsialist Ilme Liivamäe, tel 663 6626, e-post ilme.liivamae@ekei.ee
Juhtivspetsialist Anu Hannibal, tel 663 6623, e-post anu.hannibal@ekei.ee
Autojuht Sergei Kaljužnõi, tel 663 6625, e-post sergei.kaljuznoi@ekei.ee  

 

Viimati uuendatud: 20.07.2020 - 16:09