• A
  • +

Tugiteenuste kontaktid

PrintPDF Jaga


Arendus- ja personalitalitus
Personalijuht Krista Reinek, tel 663 6610, e-post krista.reinek@ekei.ee
Juhtivspetsialist Maris Puust, tel 663 6612, e-post maris.puust@ekei.ee


Asjaajamistalitus
Talitusejuhataja Merilyn Pallas, tel 663 6608, e-post merilyn.pallas@ekei.ee
Dokumendihalduse spetsialist Aliide Almik, tel 663 6606, aliide.almik@ekei.ee
Dokumendihalduse spetsialist Ave Kuusk, tel 663 6600, ave.kuusk@ekei.ee


Kvaliteeditalitus
Kvaliteedijuht Merike Rump, tel 663 6620, e-post merike.rump@ekei.ee
Sisekontrolli juhtivspetsialist Kertu Kulm, tel 663 6619, e-post kertu.kulm@ekei.ee


Majandustalitus
Majandusjuhi kt Ingrid Õunapuu, tel 663 6622, e-post ingrid.ounapuu@ekei.ee
Juhtivspetsialist Ilme Liivamäe, tel 663 6626, e-post ilme.liivamae@ekei.ee
Juhtivspetsialist Anu Hannibal, tel 663 6623, e-post anu.hannibal@ekei.ee
Autojuht Sergei Kaljužnõi, tel 663 6625, e-post sergei.kaljuznoi@ekei.ee  

 

Viimati uuendatud: 02.07.2019 - 13:42