• A
  • +

Avavangla vang ei naasnud vanglasse

PrintPDF Jaga

Alates 5. jaanuarist hoiab karistuse kandmisest kõrvale Tallinna Vangla Maardu avavangla kinnipeetav Oleg Smirnov, kes ei tulnud tagasi arsti juurest.

Oleg Smirnov on 46aastane, keskmise kehaehitusega, umbes 174 cm pikk. Ta on pikliku näo ja pruunide silmadega, külgedelt pöetud juustega ning tal on kuklal punupats. Tema paremal põsel ülalt alla jookseb arm ning ta mõlemad käed, rind ja selg on kaetud tätoveeringutega.

Isik kandis siniseid teksapükse ja musta värvi jalanõusid, seljas pruunikat värvi õhukest jopet ning halli kõrge kaelusega sviitrit.

Isik on karistatud varavastase kuriteo ja narkokuritegude eest 5aastase vanglakaristusega, mida ta asus kandma 2013. aastal.  Avavangla vang peab seaduse järgi ööbima vanglas, kuid käib järelevalveta tööl, koolis ja arsti juures.

Juhtumi uurimiseks on alustatud kriminaalmenetlus karistusseadustiku paragrahvi järgi, mis käsitleb karistuse kandmisest kõrvalehoidumist.

Kõigil, kes teavad nimetatud isiku asukohta, palume teavitada viivitamatult politseid lühinumbril 112 või vanglateenistust numbril 58 543 629.

Viimati uuendatud: 08.08.2020 - 01:50