• A
  • +

Algab inimkaubanduse tõkestamist toetava meediaauhinna konkurss

PrintPDF Jaga

MTÜ Living for Tomorrow koostöös justiitsministeeriumi ja sotsiaalministeeriumiga korraldavad konkursi parima meedias ilmunud inimkaubanduse tõkestamist toetava artikli, raadiosaate või televisiooniklipi välja selgitamiseks.


Konkursi eesmärgiks on tunnustada Eesti meedias ilmunud analüüsivaid inimkaubandusteemalisi artikleid ja saateid, mis aitavad kaasa probleemi tõsiduse teadvustamisele ja elanikkonna teadlikkuse tõstmisele.

Meediaauhinna 2013 ¾üriiliikmeteks on esindajad justiitsministeeriumist, sotsiaalministeeriumist ja Tallinna Ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni instituudist.

Konkursile esitatav artikkel, raadiosaade või televisiooniklipp peab olema ilmunud eesti ja/või venekeelses meedias ajavahemikus jaanuarist kuni novembri lõpuni 2013.

Meedias ilmunud inimkaubandusteemaline lugu tuleb saata MTÜ Living for Tomorrow e-posti aadressile meedia@lft.ee hiljemalt  1.detsembriks 2013 märgusõnaga „Inimkaubandusvastase võitluse teemaline meediaauhind 2013" . Lisada tuleb avaldatud artikli, televisiooniklipi  või raadiosaate viide või koopia.

Konkursi auhinnafond kokku on 900 eurot, mis jagatakse järgnevalt: I koha auhind saab 400, II koha auhind 300 ja III koha auhind 200 eurot.

Avaüritus ja konkursi väljakuulutamine koos väikese suupistega toimub 9. oktoobril 2013 justiitsministeeriumi suures saalis (Tõnismägi 5a) kell 13.00-14.30.

Ürituse ajakava on järgnev:

  • Avasõnad - justiitsminister Hanno Pevkur 
  • Konkursi tutvustamine – MTÜ Living for Tomorrow juhataja Sirle Blumberg
  • Ülevaade inimkaubanduse arengusuundadest ja karistusõigusest -  Anu Leps ja Marju Agarmaa, justiitsministeeriumi kriminaalpoliitika osakond
  • Sotsiaalministeeriumi roll inimkaubanduse tõkestamisel - Katri Eespere, sotsiaalministeeriumi soolise võrdõiguslikkuse osakond

Meediaauhinna võitjad kuulutatakse välja lõppüritusel 16. detsembril 2013.

Konkurss toimub MTÜ Living for Tomorrow projekti “United against human trafficking and violence” raames.

Viimati uuendatud: 08.11.2018 - 01:50