• A
  • +

Algavad Euroopa Majanduspiirkonna ja Norra toetuste regionaalsed teabepäevad

PrintPDF Jaga

Sotsiaalministeerium, haridus- ja teadusministeerium, justiitsministeerium ja Avatud Eesti Fond koostöös Eesti Noorsootöö Keskusega korraldavad septembris-oktoobris Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) ja Norra toetuste taotlusvoorude infopäevad kümnes linnas. Teabepäevade raames tulevad tutvustamisele Riskilaste ja -noorte, Vabaühenduste Fondi, Rahvatervise, Koduse ja soolise vägivalla programm.


Teabepäevadele oodatakse potentsiaalseid taotlejaid nagu riigiasutused, kohalikud omavalitsused ning nende valitsemisala asutused, vabaühendused ning kõrgkoolid.

Norra suursaadik Lise Kleven Grevstad rõhutab piiriülese koostöö tähtsust sotsiaalvaldkonnas. “Lastel ja noortel on võtmeroll meie ühiskondade tuleviku seisukohast. Kogemusi ja edulugusid vahetades saame me arendada neile mõeldud tugistruktuure ja meetodeid nii Eestis kui Norras,“ märgib suursaadik.

EMP ja Norra toetuste üldeesmärgiks on vähendada majanduslikku ja sotsiaalset ebavõrdsust Euroopa Majanduspiirkonnas ning tugevdada kahepoolseid suhteid doonor- ja abisaajariikide vahel.

Teabepäevadel tutvustamisele tuleva nelja programmi toetussumma on kokku 19,7 miljonit eurot. EMP ja Norra toetused hõlmavad Eestis kokku 11 programmi ning toetuste kogusumma on 44,9 miljonit eurot.

Teabepäevadel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, mida saab teha siin: http://www.entk.ee/EMP-ja-Norra-toetuste-regionaalsed-teabepaevad

Teabepäevade toimumise aeg ja koht:
17.09.13 Kuressaare - Saare Maavalitsus
18.09.13 Haapsalu - Haapsalu Linnavalitsus
24.09.13 Rakvere – Tark Maja
25.09.13 Jõhvi  - Ida-Viru Maavalitsus
1.10.13 Tartu - TÜ sotsiaal- ja haridusteaduskonna hoone Toomemäel
2.10.13 Võru - Võru Maavalitsus
4.10.13 Paide - Paide Kogukonnakeskus
15.10.13 Pärnu - Pärnu Maavalitsus
16.10.13 Viljandi - Viljandi Maavalitsus
18.10.13 Tallinn - Sotsiaalministeeriumi suur saal

NB! Täpsem info erinevate taotlusvoorude kohta ja kontaktisikute andmed on pressiteatele lisatud manusena.

Programmide ja taotlusvoorude lisainfo ja kontaktisikud

Viimati uuendatud: 08.11.2018 - 01:50