• A
  • +

Jõustruktuuride spordimänge juhib hetkel kaitsevägi

PrintPDF Jaga

22.-23. augustil Tartus toimuvaid jõustruktuuride spordimänge juhib murdmaajooksu, rannavõrkpall ja orienteerumise tulemuste järel kaitsevägi, teisel kohal on politsei- ja piirivalveamet ning kolmandal kohal vanglateenistus.

Võistlused toimuvad kergejõustikus, lamades surumises, jalgpallis, võrkpallis, males, laskmises, sulgpallis, sõudmises, orienteerumises, jalgrattasõidus, murdmaajooksus ja korvpallis.

Võistlustel osalevad sportlased justiitsministeeriumi, siseministeeriumi ja kaitseministeeriumi haldusalas olevatest asutustest: vanglateenistusest, maksu- ja tolliametist, kaitseliidust, kaitsepolitseiametist, kaitseväest, politsei- ja piirivalveametist, päästeametist, sisekaitseakadeemiast, siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arendusekeskusest. Kokku on võistlejaid üle 500.

Tänase kommunismi- ja natsismiohvrite mälestuspäeva puhul asetasid jõuametkondade esindajad okupatsiooni ajal hukkunud Eesti jõuametkondade töötajate mälestuseks pärja Tartus Vabaduse puiestee ääres asuva Kalevipoja kuju jalamile.

Viimati uuendatud: 08.11.2018 - 01:50