• A
  • +

Justiitsminister nimetas ametisse AS Eesti Vanglatööstuse uue nõukogu

PrintPDF Jaga

31.08.2017. Justiitsminister Urmas Reinsalu nimetas sel nädalal rahandusministeeriumi juures tegutseva nimetamiskomitee ettepanekul ametisse AS Eesti Vanglatööstuse uue nõukogu, kuhu kuuluvad sotsiaalministeeriumi asekantsler Rait Kuuse, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja Jõhvi esinduse juhataja Margus Ilmjärv ja justiitsministeeriumi vanglate osakonna taasühiskonnastamise talituse juhataja Maret Miljan.

Senine nõukogu oli viieliikmeline.

AS Eesti Vanglatööstus on riigile kuuluv ettevõte, mis asutati 2001. aastal seniste vanglate tootmisüksuste alusel. Ettevõttel on tootmisosakond Tallinna, Tartu ja Viru vanglas.

Tallinna vanglas valmistavad kinnipeetavad õmblustooteid ning komplekteeritakse ja pakendatakse mitmesugust kaupa. Viru vanglas asub pesumaja, mis pakub pesupesemise täisteenust. Viru vanglas toodetakse ka Stovemani kaubamärgi all müüdavaid saunaahjusid ja tehakse mitmesuguseid puidutöid. Tartu vanglas valmistatakse metallmööblit, kaminaid, väligrille, kaminatarbeid, mitmesuguseid metallkonstruktsioone ning pakutakse haavelpritsi- ja pulbervärviteenust.

Viimati uuendatud: 08.11.2018 - 01:50