• A
  • +

Justiitsminister tunnustas Ukraina ühtsuse toetajaid

PrintPDF Jaga

5.04.2018 Neljapäeval, 5. aprillil tunnustasid justiitsminister Urmas Reinsalu, Eesti Endiste Metsavendade Liit ning Eesti Vabadusvõitluse ja Vastupanuliikumise Mälestusliit piketeerijate korraldustoimkonda Ukraina toetamise eest.

„Alates 2014. aasta suvest on korraldustoimkonna eesvõttel Vene Föderatsiooni saatkonna ees Ukraina agressiooni vastu meelt avaldatud. Tarmo Kruusimäe eestvedamisel korraldatakse seal kord nädalas pikette "Meeleavaldus sõja vastu" Ukraina toetuseks. Tunnustan Liidia Laanet, Mõhailo Knõschi, Ants Ermi, Lauri Läänsood, Taavi Rebast ja Aivar Kivisivi selle eest, et nad on aktiivselt osalenud korraldustoimkonnas ning pikettidel. Mari-Ann Kelam on pika aja jooksul toetanud Ukraina püüdlusi Euroopa suunal,“ ütles justiitsminister Urmas Reinsalu.

„Piketeerijaid on maailmas tuhandeid sadades linnades. Nemad on saatnud ukrainlastele ja kogu maailmale reaalse sõnumi, et ukrainlased ei ole oma võitluses üksi. On saadetud sõnum, et oleme ukrainlastega, kui nende pojad ja isad, emad ja tütred on rindel kodumaad kaitstes pidevas surmaohus – ka täna veel hukuvad Ukrainas inimesed okupantide kuulide läbi,“ lisas Reinsalu.

Viimati uuendatud: 08.11.2018 - 01:50