• A
  • +

Parim valvur 2017 on Kait Koppel

PrintPDF Jaga

6.01.2018. Vanglateenistus andis eile õhtul pidulikult välja parima valvuri tiitli, mille sel aastal pälvis Tartu vangla saateüksuse vanemsaatja Kait Koppel.

Kolleegid iseloomustavad Kaitu kui kohusetundlikku, otsustus- ja vastutusvõimelist ning usaldusväärset ja korrektset töökaaslast, kel on hea suhtlemisoskus ning valmisolek teha alati koostööd. Ka Tartu vangla direktor Raini Jõks tunneb uhkust, et nende kollektiivis leidub väga palju tublisid ja töökaid ametnikke, kellest üks pälvis ka parima valvuri tiitli. „Kait on professionaalne nii tööülesandeid täites kui ka oma ametit väljaspool vanglat esindades. Erakorraliste sündmuste ajal tegutseb ta alati hästi ning tema tööl olles ei ole väljaviimistel toimunud veel ühtki ohtlikku olukorda,“ iseloomustas Raini Jõks parimat valvurit.

Eraldi tõstis Raini Jõks esile Kaidu panust vangla toimivuse tagamises. „Saateüksuses töötav Kait käib sageli nädalavahetustel abiks kinnises vanglas ja ka haiglas, kuhu ta vange saatma peab ja kus ta neid ka valvab, kui mõni peaks haiglasse sisse jääma.“ Jõks lisas, et Kaitu on kiitnud ka Tartu ülikooli kliinikumi töötajad, sest ta käitub haiglas abis olles alati delikaatselt ja distsiplineeritult.

Kait Koppel tundis siirast rõõmu, et kõigi tublide ja töökate vanglaametnike seast valiti välja just tema. „Kogu meie Tartu vangla kollektiiv on see, mis motiveerib andma endast alati parima,“ ütles ta auhinda vastu võttes. Kait lisas, et parimate tulemusteni ei jõuta üksi, vaid pigem ikka koostöös. „Nagu ütleb meie motogi – ühtsuses peitub jõud,“ lausus Kait.

Lisaks parima valvuri tiitlile anti autasud välja ka teistes kategooriates:

Parim noor valvur – Riin Paabo
Kõige paremini relvi kasutav valvur –  Georgi Andžans
Kõige innovaatilisem valvur – Agnes Tilkson ja Marje Lepikso
Kõige abivalmiv valvur – Aleks Kool
Kõige paremini sündmusi lahendav valvur – Janar Heering
Parima koera juht – Annika Toome (parim koer narkokoer Ronni)
Kõige sportlikum valvur – Priit Viin

Parimate valvurite tunnustamisest on saanud vanglateenistusele traditsioon, mida viiakse läbi juba alates 2011. aastast.

Viimati uuendatud: 08.11.2018 - 01:50