• A
  • +

Riigi Teataja kogub populaarsust ka Facebookis

PrintPDF Jaga

Märtsi lõpus loodud Riigi Teataja Facebooki lehel, mida jälgib juba 1500 inimest, täitus kolmas tegutsemiskuu.

Riigi Teataja talituse juhataja Jüri Heinla arvas käivitatud infokanalit kommenteerides, et lahendus on osutunud populaarseks ja vajalikuks. „Inimesed, kellele sotsiaalmeedia on oluliseks teabeallikaks, saavad Riigi Teataja Facebooki lehe abil lihtsalt ja kiiresti kätte põhilise õigusteabe. Teisalt pole avaldatud uudised liiga mahukad ega koormavad. Esimese kolme kuu jooksul on Riigi Teataja Facebooki lehel avaldatud 55 seadus- ja õigusuudist,“ tõi Heinala näite.

“Facebook ei saa siiski asendada kogu Riigi Teatajas avaldatavat teavet, mida on väga palju. Näiteks oleme käesoleval aastal avaldanud juba üle 8300 akti ning ligi tuhat kohtulahendi kokkuvõtet ja õigusuudist. Põhjalikumaks õigusteabega kursis olemiseks on parim võimalus kasutada Minu Riigi Teatajat, mille kasutajaid on tänaseks juba ligi 2300,“ selgitas Heinla.

Kasutajatel on võimalik Facebooki abil hoida ennast kursis olulisema õigusteabega. Riigi Teataja avaldab oma Facebooki lehel teavitusi uute seaduste avaldamise ning Riigikohtu ja Euroopa Inimõiguste Kohtu lahendite perioodiliste ülevaadete avaldamise kohta ning muidugi ka õigusuudiseid.

Facebooki kaudu antakse teada uuendustest ja täiendustest Riigi Teataja teenustes ning kavas on hakata tutvustama Riigi Teataja teenuseid ja kasutusvõimalusi õigusteabe leidmiseks.

Riigi Teataja Facebooki leht on kättesaadav siit.

Viimati uuendatud: 08.11.2018 - 01:50