• A
  • +

Sel nädalal kogunevad Jõhvis rahvusvahelisele konverentsile 47 riigi vanglate peadirektorid

PrintPDF Jaga

18.06.2018. 19.-20. juunil toimub Jõhvis Euroopa Nõukogu liikmesriikide vanglate ja kriminaalhooldusametite peadirektorite 23. konverents, mille fookuses on arutelud vangla ja kriminaalhooldusametite koostöö ning juhtimise üle.

Konverentsi raames külastavad Eestit 47 liikmesriigi vanglate ja kriminaalhooldusametite direktorid ja ametnikud, kes jagavad kogemusi ja praktikat. Plenaarsessiooni juhib vanglateenistuse juht asekantsler Priit Kama. Avasõna lausub justiitsminister Urmas Reinsalu.

Ettekannetele järgnevad töötoad, kus nii Eesti kui ka välisriikide spetsialistid jagavad kogemusi järgmistel teemadel: ühendatud vangla ja kriminaalhooldus, suure vangla ja väikse vangla juhtimise erinevused, ametnike liikumine vangla ja kriminaalhooldusameti vahel, tööeetika ja korruptsioon vanglates, erasektori kaasamine vanglates ja kriminaalhoolduses.

Konverentsile eelneb täna Narva-Jõesuus toimuv 31 riigi vanglateenistusi ühendava mittetulundusühingu Europris iga-aastane üldkoosolek.

Täpsem info konverentsi ja sealsete teemade kohta leiab aadressilt https://www.coe.int/en/web/prison/johvi-2018. Konverents toimub inglise ning prantsuse keeles.

Hea ajakirjanik, kui soovid konverentsi kajastada, palun anna tulekust eelnevalt teada numbril 5693 4856.

Viimati uuendatud: 08.11.2018 - 01:50